przepławkaWieprza
Miasto Darłowo Gmina Śławno Gmina Darłowo Polanów Sianów Gmina Malechowo Gmina Postomino

OGŁOSZENIA

Brak aktywnych ogłoszeń

NABORY

Brak ogłoszeń o naborach

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z informacjami o tym co dzieje się w DLGR to subskrybuj nasz biuletyn.

Imię:

E-mail:

Tłumaczenie strony

 

Strona archiwalna

Strona archiwalna

 

Nabory

 

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW DLGR - 29.12 - PODSUMOWANIE

3 stycznia 2024

29 grudnia, w Hotelu Amber Port w Darłowie, członkowie Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej podsumowali  kończący się rok na nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków. W porządku zebrania zalazły się następujące punkty:

- wybór Rady DLGR na nową kadencję,
- zmiany w Statucie,
- podniesienie wysokości składek członkowskich dla jednostek samorządu terytorialnego.

Bezpośrednio przed zebraniem Zarząd DLGR  jednogłośnie przyjął Miasto Sławno  w poczet członków Stowarzyszenia. Oznacza to, że nowa Lokalna Strategia Rozwoju, w perspektywie programowej 2021-2027 realizowana będzie na obszarze 8 gmin (Miasto Darłowo, Gmina Darłowo, Gmina Malechowo, Miasto Sławno, Gmina Sławno, Gmina Postomino, Gmina Sianów i Gmina Polanów). W okresie przejściowym główne koszty finansowania działalności stowarzyszenia wzięły na siebie samorządy;  każdy z nich w 2024 roku zapłaci składkę w wysokości  50 tys. zł.

Rafał Radzikowski

Drukuj   Generuj PDF  

 

w celu potwierdzenia za zgodność z oryginałem dokumentów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurem DLGR nr tel. 94 307 03 31          chęć potwierdzenia dokumentów powyżej 10 stron prosimy zgłaszać telefonicznie minimum 24 godziny wcześniej

www.dlgr.pl

UWAGA!!!

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ORGANIZACJI PRACY BIURA DLGR

W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2 do odwołania wprowadzane są następujące zasady pracy Biura Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej:

Co do zasady interesanci obsługiwani są wyłącznie telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, poniedziałek – piątek w godzinach od 10.00 do 14.00.

W pilnych sprawach istnieje możliwość bezpośredniej wizyty, tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Pracownik w takim przypadku oceni, czy osobista wizyta jest niezbędna.

tel. 94 307 03 31
tel. 535 667 331
e-mail: dlgr@darlowo.pl

 


Szanowni Państwo,

     Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).

W związku z tym zamieszczamy „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych" w Darłowskiej Lokalnej Grupie Rybackiej, która została oparta na podstawie przepisów obowiązującego prawa, zawartych umów, a także udzielonej zgody.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Zamknij